Skip to content

Online marketing

Každý klient je pre nás nová výzva, ktorá nás posunie ďalej a rozšíri nám obzory. Preto je naším cieľom Vás čo najviac zviditeľniť a zvýšiť dosah vašej firmy. Staviame na dôkladnej analýze konkurencie, detajlnom nastavení reklám, kvalitne optimalizovanom SEO a na kreatívnych textoch od našej freelancerky. Keďže aj vaša firma je výnimočná, pristupujeme k Vám individuálne a služby upravujeme na mieru. 

SEO Optimalizácia

Analýza kw, link building, optimalizácia stránky

Google Ads

Dostaňte svoju firmu do povedomia pomocou reklamy na Google

Reklama Meta

Reklama na Facebooku, Instagrame a Whatsappe pod jednou strechou

Kto nie je na Google ako by ani nebol

Klamali by sme, ak by sme vám sľubovali prvú pozíciu v Google v deň spustenia vašej stránky. Avšak v našom tíme sú experti pracujúci na tomto dlhodobom cieli každý deň. Čo vám vieme zaručiť je, že vaša webstránka bude mať kvalitnú štruktúru, dôraz na kľúčové slová, vyhľadávaniu priateľské meta popisy a rýchlu načítateľnosť. To všetko sú dôležité vlastnosti úspešnej webstránky.

SEO Optimalizácia

Ako Vám pomôže online reklama?

Skúsme si porovnať reklamu v čase, keď internet ešte nikto nepoznal.  Predstavte si, že chcete otvoriť obchod, ale nemáte peniaze na predajňu vo frekventovanej časti mesta. A tak si otvoríte obchodík na okraji mesta, kde nie je veľký pohyb ľudí, dúfajúc, že uspejete. V roku 2022 ste v tej istej situácií, ak vytvoríte e-shop. Google Vás sám od seba na prvých priečkach nezobrazí, a Váš eshop sa nachádza v častiach internetu, kam už nikto nechodí. 

Tento problém Vám dokáže vyriešiť PPC reklama.

SEO Optimalizácia

Potrebujete web stránku?