Nenechajte svoj web zapadnúť prachom

Mať vlastnú webstránku, je ako mať akvarijnú rybičku. Niektoré dokážu prežiť aj s minimom potrebnej pozornosti. Iné si vyžadujú maximálnu údržbu a starostlivosť.

Sme tím odborníkov na oblasti SEO, Copywriting, Grafický dizajn, programovanie webov, CSS & HTML a v neposlednom rade marketing. Vďaka naším zručnostiam vieme nie len vytvárať efektívne marketingové kampane, ale aj kompletne posunúť Váš web na ďalší level. Vieme vám pomôcť s rýchlosťou načítateľnosti vašej stránky, cez zjednodušenie jej ovládania, až po kompletnú obsahovú úpravu. V prípade, že Vaša webstránka trpí nedostatkom návštevnosti, prípadne nízkym konverzným pomerom, radi sa postaráme o jej marketingový boost.

Čo sa týka marketingu 

V prípade, že máte eshop, a na poličke desiatky produktov, ktoré potrebujete doň dostať, tak sa netrápte. Ponúkame službu Správa produktov

Pomalé stránky nemá nikto rád.

Miera okamžitých odchodov rastie každou stotinou načítania vašej web stránky. Rovnako ako na užívateľov, tak aj na Google pôsobí vaša pomalá stránka zle.

Preto je dôležité pre vaše SEO a UX, aby ste dosahovali čo najvyššie skóre v optimalizácií a rýchlosti web stránky.

Náš tím disponuje efektívnymi metódamy a know how ako vašu stránku zobrať do parády, aby aj ten najnetrpezlivejší človek sa dočkal vášho obsahu.

V prípade, že ste nespokojný s rýchlosťou Vašej webstránky, náš tím sa aktívne venuje tvorbe rýchlych webstránok, takže zrýchlenie tej Vašej nám nerobí žiadny problém.

SEO (alebo optimalizácia pre vyhľadávače) je kľúčové opatrenie stránky pre umiestnenie Vašej webstránky vo vyšších priečkách vyhľadávača. Ide o dôležitý spôsob komunikácie so spoločnosťou Google a inými vyhľadávacími nástrojmi, aby ste dokázali relevantnosť vašej webovej lokality pre používateľov a ich dopyty.

Jedná sa o zdĺhavý a náročný proces, ktorý sa odohráva ako na vašej webstránke (On-Page), tak aj mimo nej (Off-Page).

Vďaka kvalitnému SEO získate tzv. organickú návštevnosť.

Organická návštevnosť, alebo po anglicky Organic Traffic je taká návštevnosť, za ktorú neplatíte (aspoň nie priamo). To znamená, že návštevníci na vašu stránku zavítajú pomocou neplatených linkov vo výsledku vyhľadávania. 

Samozrejme návštevnosť si dokážete navýšiť aj sľužbou Marketingový boost, ktorá vám zabezpečí kvalitnú a relevantnú reklamu na Google.

Pomôžeme Vám odhaliť najväčšie nedostatky na vašej webstránke. 

Ako zistíte, že Vaša stránka má nedostatky?

Zistíte to napríklad tak, že napriek vysokej návštevnosti nedosahujete dostatočné predaje. V takých prípadoch to môže zapríčiňovať neprehľadnosť stránky, alebo zložitý objednávkový proces.

Pri UX a UI dizajne platí pravidlo, nevynachádzajte koleso, ktoré už iný vynašiel. Sledujeme trendy a praktiky, ktoré overene prinášajú nových zákazníkov. Vďaka ním zabezpečíme jednoduchý a plynulý proces nákupu.

Potrebujete nový obsah? Pomôžeme vám

Postaráme sa o aktualizácie obsahu Vašej web stránky, aby mala stále aktuálne informácie.

Čo zahŕňa obsahová stránka?

  • Úpravu článkov, galérií a pod.
  • Pridanie či odstránenie položiek, textov, kategórií
  • Redizajn stránky
  • Tvorba formulárov
  • Zmenu rozloženia modulov na stránke
  • Grafické práce ako návrh bannerov či grafík

Potrebujete nastaviť alebo vylepšiť reklamu na vašej stránke? Pozrite sa aké možnosti (Google, Facebook, atď…) existujú alebo nás kontaktujte a my vám všetko vysvetlíme.

Naša správa zahrňuje:

  • Správu Facebook, Google
  • Správa email marketingu – vytváranie newsletteru
  • Rozosielanie newsletteru