Skip to content
WooCommerce_logo.svg

Eshop na platforme Woocommerce

 

Špecializujeme sa na tvorbu prezentačných web stránok k predstaveniu firiem. Najčastejšími požiadavkami sú prezentácia firmy, vytvorenie kontaktného formuláru, vytvorenie rezervačného systému, alebo predstavenie produktu.

Výhody našej tvorby

Wordpress
Rýchly hosting
SEO ready
Zabezpečenie
Rýchle dodanie
Rýchla odozva
Zaškolenie
Na mieru

Eshop Woocommerce

Cena už od
950€

Dodanie od
4 týždne

Ročné náklady
60€

 • Vami stanovený deň

  Vstupná konzultácia

  Naša spolupráca začína vstupnou konzultáciou, kde máme pre vás pripravený formulár, vďaka ktorému sa dozvieme čo najviac detajlov o vašej firme. Na základe vami podaných informácií, Vám vytvoríme cenovú kalkuláciu. Vstupná konzultácia môže prebiehať osobne, alebo online.

  Koľko stojí eshop?

 • Trvanie do 2 dní

  Zaslanie cenovej ponuky a zálohovej faktúry

  Po konzultácií Vám zasielame cenovú ponuku a zálohovú faktúru v hodnote 50% celkovej ceny práce. V prípade, že pristúpite na spoluprácu, je potrebné zaplatiť zálohovú faktúru, čím vzniká dohoda o dodaní vami objednaného eshopu.

 • hneď po uhradení ZF

  Kúpa domény a Hosting

  Po uhradení zálohovej faktúry Vám kúpime doménu, podľa vášho výberu (samozrejme dané meno domény musí byť voľné). Následne doménu pripojíme na náš server a stanovíme Vám dátum začiatku programovania.

 • Trvanie zavysí od vás

  Dodanie podkladov, textov, produktov atď.

  Kým začneme s programovaním eshopu je potrebné, aby ste nám dodali všetky dostupné materiály. Jedná sa o podklady typu Logo, fotografie produktov, iné fotografie, texty, popisy produktov. Kontaktné údaje, IČO a DIČ firmy, sídlo, miesto osobného odberu (ak je), číslo IBAN (pre Obchodné podmienky), Obchodné podmienky (ak máte vlastné), GDPR podmienky (ak máte vlastné) a podobne.

 • Trvanie 2 až 3 týždne

  Naprogramovanie prototypu

  Navrhneme UX a UI dizajn, následne pripravíme prvotný vzhľad obchodu, ktorý Vám pošleme k odsúhlaseniu. Nasleduje integrácia všetkých pluginov, funkcií a modulov aby eshop spĺňal všetky vami stanovené požiadavky.

 • Trvanie v závyslosti od počtu produktov

  Nahratie produktov

  Po odsúhlasení prototypu nastáva fáza nahrávania produktov. Táto fáza môže byť vykonaná nami, ale rovnako ju vie zvládnuť ktorýkoľvek váš zamestnanec. My Vám poskytneme školenie.

 • Trvanie 2 - 3 dni

  SEO, responzivita a doladenie detailov

  Nasleduje úprava eshopu pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach, optimalizácia rýchlosti, nastavenie SEO, v prípade záujmu o reklamu príprava xml feedu pre vyhľadávače.

 • V závyslosti od poskytovateľa platobnej brány

  Platobná brána

  Máme skúsenosti s mnohými poskytovateľmi platobných brán. V prípade záujmu o platobnú bránu Vám ochotne budeme asistovať so žiadosťou o jej schválenie a následné implementovanie. 

 • Hotovo

  Odovzdanie eshopu

  Pri odovzdaní eshopu Vás ho naučime plne ovľádať. Zároveň sme Vám naďalej k dispozícií, a v prípade akýchkoľvek žiadostí vám ochotne budeme asistovať.

Prípadové štúdie

Pri tvorbe eshopov si dávame záležať, aby sme splnili každú vašu požiadavku. Produkty dodávame rýchlo, jednoducho a kompletne. Váš nový eshop bude jedinečný, výkonný a poskytne prehľadné prostredie vašim zákazníkom na nákup.

Potrebujete eshop?