UI/UX Dizajn

Dôležitou, ak nie najdôležitejšou úlohou pri tvorbe eshopu je čo najviac uľahčiť nákup. Spravili sme preto optimalizáciu UI / UX, zvýraznili call to action, optimalizovali nákupný košík a vynechali všetko, čo pre zákazníka nie je podstatné. 

Keďže eshop je veľmi živá entita, UI a UX optimalizácia sa robí priebežne podľa potreby a zistení.

UX & UI

Dizajn interakcie
Užívateľský prieskum
Informačná schéma
Scenáre
Vizuálny dizajn
Farby
Typografia
Štruktúra
Vizuálny dizajn
Farby
Typografia
Štruktúra
UX

UX je skratka zo slovného spojenia User Experience, čo v preklade znamená užívateľská skúsenosť. Jednoducho povedané, je to to, čo človek zažíva pri návšteve vašej webovej stránky alebo e-shopu. Či dokáže jednoducho nájsť informácie na vašom webe či objednať si u vás tovar bez problémov.

UI

UI je skratka zo slovného spojenia User Interface, čo v preklade znamená užívateľské rozhranie. Jednoducho povedané, je to to, ako vaša webová stránka, e-shop vyzerá, ako sú jednotlivé prvky a elementy navrhnuté, ako interagujú medzi sebou a užívateľom.

UX/UI dizajn šitý na mieru

Naším cieľom je skĺbiť vizuálnu stránku produktu, identitu vašej značky a funkčnosť. Vďaka tomu dosiahnete výborné výsledky s pozitívnou odozvou u cieľovej skupiny, ktorý má byť oslovená. Následne vytvoríme návrh vašej stránky