Tvorba eshopu v systéme Shoptet

Či už potrebujete malý eshop pre pár produktov, alebo  väčšie ecommerce riešenie pre váš biznis, Shoptet je tá správna voľba. Poradíme vám, a pomôžeme s prechodom na najlepšiu platformu pre váš eshop.

Custom dizajn
Širokospektrálnosť služieb
Responzivita
Výkon stránky
SEO optimalizácia
Rýchlosť jednania

Potrebujete e-shop ?

Funkcie E-shopu

Plne funkčný eshop

Nákup, správa objednávok a produktov, nastavenie poštovného a typu platieb.

Zľavové kupóny

Možnosť použitia zlavových kupónov pri vytvorení objednávky.

Filtrovanie produktov

Možnosť filtrovania produktov, podľa vami zvolených kritérií.

Newsletter

Zašlite vaším zákazníkom e-mail s novinkami vo vašom eshope. Ponúkame možnosť vytvorenia krásného plne upraviteľného konceptu.

Platobná brána

Nastavíme vám platobnú bránu Shoptet pay, ktorá je bez mesačných poplatkov.

Bez nutnosti aktualizácií

Shoptet je pravideľne aktualizovaný a udržovaný. Vďaka tomu vám odpadávajú mesačné náklady na údržbu.

Zbieranie e-mailov

Zašlite hromadný mail alebo newsletter ľuďom, ktorý klikli na odber noviniek. Samozrejmosťou je možnosť odhlásenia sa z odberu.

Marketingové kampane

Dajte vedieť o vaších marketingových kampaniach a sledujte odozvu.

Priebeh našej spolupráce

Vstupná konzultácia

Naša spolupráca začína vstupnou konzultáciou, kde máme pre vás pripravený formulár, vďaka ktorému sa dozvieme čo najviac detajlov o vašej firme. Na základe vami podaných informácií, Vám vytvoríme cenovú kalkuláciu. Vstupná konzultácia môže prebiehať osobne, alebo online.

Zaslanie cenovej ponuky a zálohovej faktúry

Po konzultácií Vám zasielame cenovú ponuku a zálohovú faktúru v hodnote 50% celkovej ceny práce. V prípade, že pristúpite na spoluprácu, je potrebné zaplatiť zálohovú faktúru, čím vzniká dohoda o dodaní vami objednaného eshopu.

Výber tarifu a testovací eshop

Po uhradení zálohovej faktúry vytvoríme testovací eshop v systéme shoptet a začíname na prípravných prácach. Vyberieme spolu šablónu a stanovíme si dizajn, ktorým sa má váš eshop uberať.

Dodanie podkladov, textov, fotografií a obrázkov

Na začiatku tvorby eshopu je potrebné, aby ste nám dodali všetky dostupné materiály. Jedná sa o podklady typu Logo, fotografie produktov, iné fotografie, texty, popisy produktov. Kontaktné údaje, IČO a DIČ firmy, sídlo, miesto osobného odberu (ak je), číslo IBAN (pre Obchodné podmienky), Obchodné podmienky (ak máte vlastné), GDPR podmienky (ak máte vlastné) a podobne.

Vytvorenie prototypu

Navrhneme UX a UI dizajn, následne pripravíme prvotný vzhľad obchodu, ktorý Vám pošleme k odsúhlaseniu. Nasleduje nastavenie všetkých doplnkov aby eshop spĺňal všetky vami stanovené požiadavky.

Nahratie produktov

Po odsúhlasení prototypu nastáva fáza nahrávania produktov. Táto fáza môže byť vykonaná nami, ale rovnako ju vie zvládnuť ktorýkoľvek váš zamestnanec. My Vám poskytneme školenie.

Samozrejmosťou je automatizované nahrávanie produktov za pomoci dodávateľských feedov.

Responzivita a SEO

Nasleduje úprava eshopu pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach, optimalizácia rýchlosti, nastavenie SEO, v prípade záujmu o reklamu jej nastavenie.

Shoptet Pay

Pomôžeme vám s vyžiadaním platobnej brány Shoptet pay. Táto platobná brána je bez mesačných poplatkov a má najvyšśiu mieru konverzie spomedzi všetkých dostupných platobných brán.

Odovzdanie eshopu

Pri odovzdaní eshopu Vás ho naučime plne ovľádať. Zároveň sme Vám naďalej k dispozícií, a v prípade akýchkoľvek žiadostí vám ochotne budeme asistovať.

Eshopy, ktoré sme vytvorili