E-shopové riešenia na mieru

Či už potrebujete malý eshop pre pár produktov, alebo  väčšie ecommerce riešenie pre váš biznis, my Vám s tým pomôžeme. Poradíme vám, ktorá platforma je vhodná pre vaše potreby a ciele. Pozrite si naše referencie.

Dizajn na mieru
Širokospektrálnosť služieb
Responzivita
Výkon stránky
SEO optimalizácia
Rýchlosť jednania

Potrebujete e-shop ?

Funkcie E-shopu

Plne funkčný eshop

Nákup, správa objednávok a produktov, nastavenie poštovného a typu platieb.

Zľavové kupóny

Možnosť použitia zlavových kupónov pri vytvorení objednávky.

Filtrovanie produktov

Možnosť filtrovania produktov, podľa vami zvolených kritérií.

Newsletter

Zašlite vaším zákazníkom e-mail s novinkami vo vašom eshope. Ponúkame možnosť vytvorenia krásného plne upraviteľného konceptu.

Platobné brány

Nastavíme vám platobnú bránu a pomôžeme vám s registráciou online bez nutnosti návštevy banky.

Žiadne poplatky za vedenie eshopu

Náš systém je open source, čo znamená, že nemusíte platiť za žiadnu licenciu, ktorá by vám umožňovala používať eshop.

Zbieranie e-mailov

Zašlite hromadný mail alebo newsletter ľuďom, ktorý klikli na odber noviniek. Samozrejmosťou je možnosť odhlásenia sa z odberu.

Marketingové kampane

Dajte vedieť o vaších marketingových kampaniach a sledujte odozvu.

Priebeh našej spolupráce

Vstupná konzultácia

Naša spolupráca začína vstupnou konzultáciou, kde máme pre vás pripravený formulár, vďaka ktorému sa dozvieme čo najviac detajlov o vašej firme. Na základe vami podaných informácií, Vám vytvoríme cenovú kalkuláciu. Vstupná konzultácia môže prebiehať osobne, alebo online.

Zaslanie cenovej ponuky a zálohovej faktúry

Po konzultácií Vám zasielame cenovú ponuku a zálohovú faktúru v hodnote 50% celkovej ceny práce. V prípade, že pristúpite na spoluprácu, je potrebné zaplatiť zálohovú faktúru, čím vzniká dohoda o dodaní vami objednaného eshopu.

Kúpa domény a Hosting

Po uhradení zálohovej faktúry Vám kúpime doménu, podľa vášho výberu (samozrejme dané meno domény musí byť voľné). Následne doménu pripojíme na náš server a stanovíme Vám dátum začiatku programovania. Servery bežia na top Slovenských serverovniach, čím zabezpečujeme dostatok zdrojov pre potreby systému.

Dodanie podkladov, textov, fotografií a obrázkov

Kým začneme s programovaním eshopu je potrebné, aby ste nám dodali všetky dostupné materiály. Jedná sa o podklady typu Logo, fotografie produktov, iné fotografie, texty, popisy produktov. Kontaktné údaje, IČO a DIČ firmy, sídlo, miesto osobného odberu (ak je), číslo IBAN (pre Obchodné podmienky), Obchodné podmienky (ak máte vlastné), GDPR podmienky (ak máte vlastné) a podobne.

Vytvorenie prototypu

Navrhneme UX a UI dizajn, následne pripravíme prvotný vzhľad obchodu, ktorý Vám pošleme k odsúhlaseniu. Nasleduje integrácia všetkých pluginov, funkcií a modulov aby eshop spĺňal všetky vami stanovené požiadavky.

Nahratie produktov

Po odsúhlasení prototypu nastáva fáza nahrávania produktov. Táto fáza môže byť vykonaná nami, ale rovnako ju vie zvládnuť ktorýkoľvek váš zamestnanec. My Vám poskytneme školenie.

Samozrejmosťou je automatizované nahrávanie produktov za pomoci dodávateľských feedov.

Responzivita a SEO

Nasleduje úprava eshopu pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach, optimalizácia rýchlosti, nastavenie SEO, v prípade záujmu o reklamu jej nastavenie.

Platobná brána

Máme skúsenosti s mnohými poskytovateľmi platobných brán. V prípade záujmu o platobnú bránu Vám ochotne budeme asistovať so žiadosťou o jej schválenie a následné implementovanie. 

Odovzdanie eshopu

Pri odovzdaní eshopu Vás ju naučime plne ovľádať. Zároveň sme Vám naďalej k dispozícií, a v prípade akýchkoľvek žiadostí vám ochotne budeme asistovať.

Eshopy, ktoré sme vytvorili