Vaša firma si zaslúži webstránku, ktorá spraví na klientov dojem

Ak hľadáte firmu, ktorá pre vašu firmu vytvorí webstránku s kreatívnym dizajnom, tak ste ju práve našli. Naším cieľom je poskytnúť vám čo najkomplexnejšie služby v online svete tak, aby Vám vaša stránka prinášala zisk a budovala silnú značku. Pozrite si naše referencie.

Je veľa ľudí, ktorí Vám spravia obyčajnú web stránku, no Adatelier Vám ju vytvorí podľa vaších predstáv. Zakladáme si na individuálnom prístupe a odbornosti. Sme profesionáli v tom čo robíme a Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá.

Aké sú výhody našej tvorby?

Dizajn na mieru
Širokospektrálnosť služieb
Responzivita
Výkon stránky
SEO optimalizácia
Rýchlosť jednania

Funkcie webstránky

Jednoduchá správa webu

Správu webstránky od nás zvládne hravo každý

Viacjazyčná webstránka

Webstránka s možnosťou výberu jazyku. Ponúkame taktiež preloženie do Angličtiny.

Formuláre

Zbierajte informácie o vaších klientoch. Ponúknite možnosť nahratia prílohy alebo zanechania správy.

Štatistika navštevovanosti

Sledujte trend navštevovania vašej stránky vďaka integrácií Google Analytics.

Eshop

Vašu webstránku vieme kedykoľvek upgradeovať na Eshop. 

SEO Optimalizácia

Dostaňte sa do popredných priečiek vo vyhľadávačoch vďaka SEO optimalizácií. 

Email marketing

Zašlite hromadný mail alebo newsletter ľuďom, ktorý klikli na odber noviniek. Samozrejmosťou je možnosť odhlásenia sa z odberu.

Blog

Možnosť písania článkov, noviniek, blogov.

Priebeh našej spolupráce

Vstupná konzultácia

Naša spolupráca začína vstupnou konzultáciou, kde máme pre vás pripravený formulár, vďaka ktorému sa dozvieme čo najviac detajlov o vašej firme. Na základe vami podaných informácií, Vám vytvoríme cenovú kalkuláciu. Vstupná konzultácia môže prebiehať osobne, alebo online.

Zaslanie cenovej ponuky a zálohovej faktúry

Po konzultácií Vám zasielame cenovú ponuku a zálohovú faktúru v hodnote 50% celkovej ceny práce. V prípade, že pristúpite na spoluprácu, je potrebné zaplatiť zálohovú faktúru, čím vzniká dohoda o dodaní vami objednanej webstránky.

Kúpa domény a Hosting

Po uhradení zálohovej faktúry Vám kúpime doménu, podľa vášho výberu (samozrejme dané meno domény musí byť voľné). Následne doménu pripojíme na náš server a stanovíme Vám dátum začiatku programovania.

Dodanie podkladov, textov, fotografií a obrázkov

Kým začneme s tvorbou webstránky je potrebné, aby ste nám dodali všetky dostupné materiály. Jedná sa o podklady typu Logo, fotografie, obrázky, ilustrácie, texty. Kontaktné údaje, IČO a DIČ firmy, sídlo, Obchodné podmienky (ak máte vlastné), GDPR podmienky (ak máte vlastné) a podobne.

Vytvorenie prototypu

Navrhneme UX a UI dizajn, následne pripravíme prvotný vzhľad stránky, ktorý Vám pošleme k odsúhlaseniu. Nasleduje integrácia všetkých pluginov, funkcií a modulov aby stránka spĺňala všetky vami stanovené požiadavky.

Responzivita a SEO

Nasleduje úprava eshopu pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach, optimalizácia rýchlosti, nastavenie SEO, v prípade záujmu o reklamu jej nastavenie.

Odovzdanie webstránky

Pri odovzdaní webstránky Vás ju naučime plne ovľádať. Zároveň sme Vám naďalej k dispozícií, a v prípade akýchkoľvek žiadostí vám ochotne budeme asistovať.

Webstránky, ktoré sme vytvorili