Budova

Keď firmy hľadajú kvalitného partnera pre digitálny marketing, často musia osloviť osobitne developera, grafika a marketéra, čo je časovo náročne a neefektívne.

Preto sme založili Agentúru, ktorá poskytuje komplexné služby na profesionálnej úrovni, za rozumnú cenu s priateľským prístupom.

Kancelária
Kancelária našej agentúry v OC Galaxia

Keď firmy hľadajú kvalitného partnera pre digitálny marketing, často musia osloviť osobitne developera, grafika a marketéra, čo je časovo náročné a neefektívne.

Preto sme založili Agentúru, ktorá poskytuje komplexné služby na profesionálnej úrovni, za rozumnú cenu s priateľským prístupom.

Kancelária našej agentúry v OC Galaxia
0
+
Aktívnych klientov
0
+
Dokončených projektov
0
%
Priemerná miera konverzie e-shopov
+
0
k €
Celkový zárobok e-shopov za minulý rok
„Nečakajte na inšpiráciu. Prichádza pri práci." - Henri Matisse

Pracujeme rýchlo, a termíny dôsledne dodržiavame. V prípade akejkoľvek žiadosti sme Vám k dispozícií.

Počas dodania služby máte nad projektom plnú kontrolu. O všetkom vás budeme informovať. Všetky Vaše nápady a pripomienky zapracujeme.

 
 

Naše články

10 októbra, 2022

5 vecí, na ktoré musíte myslieť pred tým, než založíte eshop

Môže sa zdať, že založiť eshop je v roku 2022 jednoduchšie ako hocikedy predtým. Existuje predsa množstvo nástrojov, pomocou ktorých si vytvoríte eshop z pohodlia gauča, či kopec firiem a freelancerov, ktorí vám ho vytvoria za pár drobných.

5 októbra, 2022

Čo je Mergado 2 a ako sa líší od pôvodnej verzie?

Pre poskytovanie čo najkvalitnejších služieb, používame v Adatelier viacero nástrojov, pomocou ktorých dokážeme optimalizovať činnosti spojené tvorbou a prevádzkovaním webu, eshopu, reklamných kampaní a pomáhajú nám s ich vzájomnou synergiou.

14 septembra, 2022

Najbližšie marketingové konferencie 2022

Pripravili sme si pre Vás zoznam najbližších konferencií v období September až November 2022. Nájdete tu konferencie ako na špičke Československej, tak aj svetovej úrovni.